Поредното залесяване на парк „Лаута“ започва утре в 10.30 часа. Ше се включат кметът инж. Иван Тотев, районните кметове, много спортисти, както и граждани. Разширяването на „Лаута” с 20 декара в посока югоизток започна през 2014-та година по инициатива на градоналника. Залесяването се извършва от Общинско предприятие „Градини и паркове“ с подкрепата на администрацията в „Тракия“ и районния кмет Костадин Димитров.
Публикувана на
31 Март 2016 година
31 Март 2016 година
Още статии