Новина от категория В общината
Архив на публикациите

Две професионални гимназии станаха общински

Пофесионалната гимназия по хранителни технологии и техника и Професионалната гимназия по вътрешна архитектура и дървообработване в Пловдив станаха общински. Това решиха на днешната си сесия общинските съветници. Те одобриха промяната на статута на двете учебни заведения с 39 гласа "за" и нито един въздържал се или против. Съветниците гласуваха и да се внесе искане до Министерския съвет за безвъзмездно прехвърляне на имотите на двете гимназии - съответно на бул. "Васил Априлов" 156 и на ул. "Гладстон" 70.

Публикувана на
31 Март 2016 година