Новина от категория Светът
Архив на публикациите

Най-красивата фенка нарече Световното в Катар „Цирк и „катастрофа“

Поддръжничката на Хърватия Ивана Кнол, която се превърна в интернет сензация по време на Световното първенство през 2018 г., се нахвърли срещу настоящия турнир в Катар, който тя нарече „катастрофа“.
Публикувайки в своя популярен профил в Инстаграм, Кнол – която е наричана „най-горещата фенка на Световното първенство“ и „най-сексапилната мажоретка“ на Хърватия от други публикации – описа подробно препятствията, които тя и нейната група са срещнали по пътя към световното събитие. „Това е катастрофа“, написа Кнол в една от публикациите си.„Съжалявам за всички хора, които не могат да отидат на Световното първенство заради най-лошата организация в историята”.
Хубавицата добави, че като се има предвид неприятностите около организацията е ясно защо толкова много хора дори не искаха да участват в този цирк.луха

Публикувана на
24 Ноември 2022 година