Джъстин Тимбърлейк разкри, че е диагностициран с лаймска болест. 44-годишният певец сподели новината в дълга публикация в Instagram в четвъртък, 31 юли, където също така разсъждава върху края на своето турне, което направи заглавия на медиите.
Бащата на две деца отбеляза, че е „доста затворен човек“, но искаше да информира феновете „какво се случва с мен“.
„Освен всичко друго, боря се с някои здравословни проблеми и ми беше диагностицирана Лаймска болест – което не казвам, за да ви е жал – а за да хвърля малко светлина върху това, с което се сблъсквам зад кулисите“, обясни звездата.
„Ако сте преживели това заболяване или познавате някой, който го е преживял – тогава сте наясно: животът с него може да бъде безмилостно изтощителен, както психически, така и физически.“
„Когато за първи път получих диагнозата, със сигурност бях шокиран“, призна Тимбърлейк. „Но поне можех да разбера защо съм на сцената и изпитвам огромна нервна болка или просто чувствам луда умора или болест. Бях изправен пред лично решение. Да спра да турнета? Или да продължа и да се справя. Реших, че радостта, която ми носи изпълнението, далеч надвишава мимолетния стрес, който тялото ми изпитваше.“телеграф
01 Август 2025 година