Новина от категория Скандално
Архив на публикациите

Майка и баба пребиха ученичка


Служители от Районно управление – Лом работят по случай на нанесена лека телесна повреда на ученичка в двора на учебно заведение в крайдунавския град.

Сигнал за произшествието постъпил в РУ Лом на 11 май 2026 г. от директора на ломска гимназия. На място били изпратени полицейски служители, които след снетите обяснения изяснили, че по време на предварителен изпит за матура по български език и литература възникнал скандал между две съученички, на 16 г. от село Якимово и от Лом.
Момичето от Лом извикало на помощ свои роднини – баба и майка. Те пристигнали в двора на училището и след пререкания нанесли телесни повреди на излизаща от сградата ученичка, на 16 г.
По случая са снети сведения от пострадалата, която е освидетелствана от съдебен лекар в МБАЛ Монтана. лупа

Публикувана на
13 Май 2026 година