Военнослужещ от карловското поделение е загинал тази вечер на пътя между селата Васил Левски и Марино поле. Той е от съседното село Бегунци и е на около 40 години.
Пътувал сам в лек автомобил БМВ по посока град Баня. Вероятно скоростта, с която се е движел, е била много висока. Колата му се е ударила в орех и го е отсякла. След това се е ударила в друго дърво. Шофьорът е загинал на място.
Случаят ще се поеме от Военно-окръжна прокуратура-Пловдив.
Публикувана на
14 Май 2026 година
14 Май 2026 година
Още статии