Новина от категория В общината
Архив на публикациите

200 бона месечно за общината от Детмаг

200 000 лева годишен приход в пловдивския общински бюджет ще носи бившият магазин Детмаг „Снежанка” на Малката главна, съобщи кметът Иван Тотев. Три големи фирми вече са заявили инвестиционни намерения да плащат между 18 и 20 000 лева месечен наем, за да ползват общинската площ от 1000 кв. м в сградата. На предстоящата сесия на ОбС ще се гласуват условията за предстоящия търг за магазина на ул. „Райко Даскалов”, в който след близо 20 годишна сага, общината успя да си върне 40% от собствеността. Останалата част от сградата е на частни лица, а ремонтът на фасадата на фасадата на Детмаг „Снежанка” ще бъде направена от Община Пловдив.

Публикувана на
08 Септември 2014 година