Новина от категория България
Архив на публикациите

Две пияни момичета трошат 74 улични лампи

Две пияни момичета изпотрошили 74 улични лампи в Морската градина в Приморско, пише bnews.bg. Осветителните тела са изградени по европейски проект на приблизителна стойност около 30 000 лв. Разбиването е станало на в нощта на Никулден, а полицията открила кой го е направил. Хулиганките са 14 годишната Г.Н. и 18 годишната К.П., и двете от Приморско. К.П. е задържана за срок от 24 часа./Блиц

Публикувана на
09 Декември 2014 година