Високоскоростен безжичен интернет могат да ползват вече посетителите на парк „Лаута“, съобщи кметът на район „Тракия“ Костадин Димитров. Той припомни, че още при изграждането на осветлението и реконструкцията на основната алея в „Лаута“ предвидливо бяха прокарани оптични трасета. Благодарение на тях гражданите, които предпочитат парка за свободното си време и за спортуване, могат безплатно да използват интернет в зоната около алеята. Район „Тракия“ е първият в Пловдив, в който има два големи обществени парка със свободен достъп на високоскоростен интернет.
Публикувана на
23 Юни 2015 година
23 Юни 2015 година
Още статии