Новина от категория В общината
Архив на публикациите

Димитър Колев с амбиция за нов мандат

Ако бъда номиниран от районните структури и имам подкрепата на партията бих се съгласил на още един мандат, защото аз съм отговорен човек. Това заяви в ефира на Дарик радио кметът на район „Западен“ Димитър Колев. „Когато станах кмет преди година и 11 месеца, нямаше и една детска площадка, а аз изградих 3. Ако бях изкарал пълни 4 години сигурен съм, че щях да оправя повечето проблеми в района“, допълни той. В момента се работи и по проект за още една детска площадка с 4 съоръжения на ул „Генерал Колев 12“. В момента се довършва детска градина „Мир“. В началото на месец юли ще започне ремонт на парк „Градина Еталонна“.Д

Публикувана на
25 Юни 2015 година